Michelin Türkiye Ana sayfa Hoşgeldiniz
Site haritası
 Michelin Türkiye internet sitesine hoşgeldiniz
Ana sayfa > HABERLER : Haber Detayı > Michelin Türkiye - Haber Detayı  

   Geri     
 Yazdır 

Michelin’den Otobüs Grubuna Yönelik Yeni Çözüm: "X Coach"

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Michelin, otobüs grubuna yönelik yeni çözümü X Coach’u piyasaya sürdü. Ön dingil ve tüm pozisyonlar için tasarlanan X Coach XZ ve çeker dingil için tasarlanan X Coach XD lastikleri, lastik seçiminde otobüslere güvenlik ve uzun ömür sunuyor. Şehirlerarası tüm mesafelerde yol ve otobanlarda kullanım için tasarlanmış, 295/80 R22.5 ebatındaki yeni model otobüs lastikleri, efsane otobüs lastiği XZA1, XZE Cool Runner ve XDA4’ün yerini alacak.

Otobüslerde ön dingil ve tüm pozisyonlar için tasarlanan X Coach XZ, yeni sırt deseni ve kauçuk karışımı sayesinde, yerini aldığı XZA1’e göre %20’ye kadar daha fazla ömre sahip. X Coach XZ, zigzag deseni, ısıya dayanıklı yeni sırt yapısı ve merkez blokları sayesinde daha iyi yol tutuş ve özel olarak dizayn edilmiş yanak, sırt ve topuk yapısıyla sürüş konforu sağlıyor.

Çeker dingil için tasarlanan X Cocach XD, yönlü sırt deseni sayesinde otobüslere sürekli performans sunuyor. X Cocach XD , her türlü mevsim şartlarında, Michelin’in yeni çözümü “Michelin Dayanıklılık Teknolojileri”nin getirdiği çift yönlü lameller sayesinde mükemmel yol tutuş sağlıyor.

Michelin, Büyük İstanbul Otogarı’nda Otobüs Şoförleriyle Buluştu...

Michelin, otobüs grubuna yönelik yeni çözümü X Coach’un tanıtımını 21, 22 ve 23 Kasım tarihlerinde Büyük İstanbul Otogarında yaptı. Otobüs şoförlerine yönelik sunumlar düzenleyen Michelin yetkilileri lastik konusunda detaylı bilgiler verdi ve yeni ürünlerin teknik özelliklerini anlattı. Michelin etkinlik alanı, 3 gün süren “X Coach Tanıtım Günleri” süresince ortalama 1000 kişi tarafından ziyaret edildi, ortalama 720 otobüs şoförü ise düzenlenen eğitim ve tanıtım sunumlarına katıldı.

Yukarı
   Copyright © 2006 Michelin    Yasal bilgi http://www.michelin.com   
LASTIKLER SATIN ALMA ÖGREN & PAYLAS Seyahat & yasam biçimi HAKKIMIZDA