Michelin Türkiye Ana sayfa Hoşgeldiniz
Site haritası
 Michelin Türkiye internet sitesine hoşgeldiniz
Ana sayfa > HABERLER : Haber Detayı > Michelin Türkiye - Haber Detayı  

   Geri     
 Yazdır 
Michelin Kış Lastikleri ile Güvenle Seyahat Edin

Michelin uyarıyor: Lastikler için kış 7 derecenin altında başlar. Tüketicileri kış lastiği kullanımı konusunda bilinçlendirmek amacıyla www.yedidereceninaltinda.com internet sitesini faaliyete geçiren Michelin, mevcut kış lastikleri ürün gamıyla sürücülere daha uzun süreli ve güvenli bir kullanım sunuyor.

Lastik sektöründe 100 yılı aşkın deneyimiyle güvenli, ekonomik ve uzun ömürlü ürünleriyle öncü olmayı sürdüren Michelin, sıcaklığın +7˚C’nin altına düştüğü hava şartlarında kış lastiklerinin kullanılması gerektiği konusunda sürücüleri uyarıyor. Michelin, sürücülerin kış lastiği konusunda bilinçlendirilmeleri için facebook ve twitter gibi sosyal ağların yanı sıra özel olarak hazırlanmış olan www.yedidereceninaltinda.com sitesi üzerinden de bilgilendirme kampanyası yürütüyor.

Michelin, karlı, buzlu ve ıslak yollardan kuru fakat çok soğuk yollara kadar büyük değişiklikler gösteren kış aylarının zorlu sürüş koşulları için geliştirdiği lastiklerle araçlara her koşulda ihtiyaç duydukları üstün performansı kazandırmayı hedefliyor. Michelin, bunu yaparken sürücülere maksimum emniyet ve yol güvenliği sağlamayı da ilke ediniyor. Michelin kış lastikleri Alpin serisi ile sadece karlı ve buzlu yol şartlarında değil, tüm soğuk hava sürüş koşullarıyla başa çıkıyor.

OTOMOBİL KIŞ LASTİKLERİ

MICHELIN Primacy Alpin

MICHELIN Primacy Alpin lastikleri kış şartlarında daha kısa fren mesafesi ve yüzde 25 daha uzun ömür sunuyor. Lastikler, Helio Compound ve Stabiligrip teknolojileriyle üst sınıf sedan ve aile tipi otomobiller için tasarlandı. MICHELIN Primacy Alpin lastikleri, Michelin’in kış araştırmalarının bir ürünü olan Helio Compound ayçiçek yağı içeriyor. Bu yenilikçi kauçuk karışımı MICHELIN Primacy ve Pilot Alpin lastiklerinin ıslak ve karlı zeminlerdeki artırılmış performanslarının ardındaki faktördür. MICHELIN Primacy Alpin, Stabiligrip teknolojisi ile daha fazla yol tutuş ve stabilite için iki farklı türden kılcal kanalı birleştirerek karda daha iyi çekiş ve stabilite ve aynı zamanda yüksek hızda daha güçlü dayanıklılık sunuyor.

MICHELIN Pilot Alpin

Yoldaki en güçlü araçlar için tasarlanan MICHELIN Pilot Alpin lastikleri, içerdikleri Helio Compound ayçiçeği yağı ile ıslak ve karlı zeminlerde artırılmış performans sağlıyor. Lastikler, Stabiligrip teknolojisi ile daha fazla yol tutuş ve stabilite için iki farklı türden kılcal kanalı birleştirerek karda daha iyi çekiş ve stabilite sunuyor.
Yukarı
   Copyright © 2006 Michelin    Yasal bilgi http://www.michelin.com   
LASTIKLER SATIN ALMA ÖGREN & PAYLAS Seyahat & yasam biçimi HAKKIMIZDA